O NÁS

Sme konzultačná spoločnosť v oblasti digitálneho marketingu, ktorá sa špecializuje na náročných klientov požadujúcich vysokú návratnosť investícií (ROI) z peňazí investovaných do digitálných nástrojov a médií.

Competence s.r.o. navrhuje a implementuje jedinečné digitálne marketingové stratégie, s cieľom pomôcť novým hráčom vstúpiť do digitálneho sveta a naopak dobre etablovaným spoločnostiam dosahovať ciele ešte efektívnejšie a v čo najkratšom čase. Optimalizáciou a digitalizáciou interných procesov pomáha zvyšovať produktivitu práce a zlepšovať ekonomiku spoločnosti. Ponúka komplexné online marketingové služby, od kódovania webových riešení, výkonnostný marketing a grafické práce, až po tvorbu obsahu webov/e-shopov.

Naša vízia

Pomáhať malým a stredne veľkým korporáciám budovať a rozvíjať ich podnikateľský zámer, digitálne stavajúc na súčasnom, ale aj budúcom potenciáli online sveta

Naše poslanie

Úspešné online stratégie

Kompetentne konzultovať obchodné a marketingové stratégie našich klientov, prinášať nové kreatívne online riešenia pre ďalší rozvoj a rast ich biznisu.

Nové trhy a príležitosti

Poskytnúť našim klientom unikátnu príležitosť presadiť sa na nových trhoch digitálne, za účelom zvýšenia predaja a profitu.

Návratnosť investícií

Úspešne menežovať výkonnosť kampaní s vysokou mierou návratnosti investícii a sociálne média pre budovanie reputácie spoločnosti a povedomia značky.

Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať ešte dnes. Uveďte prosím Vašu otázku, prípadne požiadavku. Ozveme sa Vám v čo najkratšom čase. S pozdravom.
Tím Competence