VÝKONNOSTNÝ MARKETING

Každý biznis potrebuje pravidelnú starostlivosť a kvalitné palivo pre zaistenie požadovanej výkonnosti. Pri webových riešeniach je jedným zo základných katalyzátorov výkonu PPC (Pay Per Click) reklama. Pri PPC kampaniach ide o takzvanú textovú a grafickú reklamu vo vyhľadávačoch / obsahových sieťach. V mierne širšom kontexte definície výkonnostného marketingu sú ďalšími katalyzátormi výkonnosti webových riešení aktivity spojené s ich optimalizáciou alias SEO (Search Engine Optimization). Rovnako dôležité sú tak On Page SEO, ako aj Off Page SEO nastavenia / aktivity.

Pri našej práci uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Veríme v kreativitu, vynaliezavosť a prirodzenú inteligenciu ľudí a preto sme presvedčení že s podporou moderných technológií dokážeme doručiť lepšiu ROI, ako len samotný software často využívaný vo veľkých spoločnostiach. Ďalšou esenciou výkonnosti sú atraktívne promočné aktivity, kreatívna prezentácia produktov, služieb alebo samotnej firmy.

Nič nenechávame na náhodu

Prepracované postupy

Začíname hĺbkovou analýzou trhu, konkurencie a online potenciálu. Po zacielení aktivity uvedieme, pravidelne monitoruje a staráme sa o doručenie dohodnutých výsledkov.

Tímová spolupráca

Kľúčom k úspechu je víťazný tím. Okrem odbornej kvalifikácie a neustáleho vzdelávania sa je potrebný ten správny prístup a kreativita pri hľadaní nových riešení.

Orientácia na detaily

Konkurenčné prostredie sa zostruje a rozdiely zmenšujú. To, čo rozhoduje o úspechu a neúspechu, sú detaily. A práve týmto detailom my venujeme zvýšenú pozornosť.

Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať ešte dnes. Uveďte prosím Vašu otázku, prípadne požiadavku. Ozveme sa Vám v čo najkratšom čase. S pozdravom.
Tím Competence