E-SHOPY

Slovenská asociácia internetového obchodu (SAEC) odhaduje, že celkové tržby realizované prostredníctvom internetu na Slovensku za rok 2013 dosiahli až 330 miliónov EUR. Z toho kombinovaný predaj produktov a služieb cez e-shopy prevádzkované len členmi asociáce (SAEC) predstavovalo tržby v celkovej hodnote 133.3 miliónov EUR vďaka viac než 1 000 000 objednávkam. Z toho predaj produktov reprezentoval 69.75 miliónov EUR s počtom 890 990 objednávok a predaj služieb v tesnom závese s 63.5 miliónov EUR s počtom 113 559 objednávok.

Slovensko sa radí medzi popredné krajiny Európy s penetráciou internetu v domácnostiach na úrovni 67% s medziročným rastom o niečo vyššie ako 9 percentuálnych bodov. Penetrácia mobilných telefónov / smartfónov dosiahla úroveň 24% a tabletov 7%. Slovensko so svojim fenomenálnym 24.25% objemom vyhľadávaní internetového obsahu prostredníctvom mobilu zatieňuje zvyšok CEE s priemerom na úrovni 8.82%. Google je jednoznačným lídrom keď ide o vyhľadávače s 97.8% podielom na trhu.

DODATOČNÝ ZDROJ PRÍJMOV

E-shopy predstavujú novú príležitosť pre majiteľov kamenných obchodov, pri vytváraní dodatočného zdroja príjmov z predaja produktov a služieb. Umožňujú prezentovať a predávať oveľa širšie portfólio produktov, pri nižšom tlaku na veľkosť predajnej plochy. Spokojnosť je aj na strane zákazníkov, ktorí si môžu z pohodlia domova najprv vyhľadať požadovaný produkt, naštudovať jeho parametre, cenu a následne ho priamo objednať online, alebo zakúpiť v priestoroch obchodu.

VŠETKO PODSTATNÉ PRE E-SHOP

Aj keď sa zriadenie vlastného e-shopu na prvý pohľad zdá ako jednoduchá úloha, z vlastných skúseností vieme, že je potrebné zohľadniť a adresovať viacero oblastí a náležitostí k tomu, aby to fungovalo efektívne, spoľahlivo a k spokojnosti tak zákazníkov, ako aj majiteľa e-shopu. Ide napríklad o legislatívne normy, všeobecné obchodné podmienky, platobné metódy, doručovateľské služby, prepojenie so skladovým hospodárstvom, ako aj nastavenie procesov potrebných pre jej každodennú správu.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Za účelom poskytovania stále kvalitnejších služieb, s dôrazom na včasnú výrobu e-shopu na mieru, v dohodnutom čase a v požadovanej kvalite, sme zaviedli službu lízing projektového manažéra. Na základe vlastných skúseností a overených postupov zaistí tak riadenie procesov, ako aj všetkých zúčastnených strán tak, aby sa nový e-shop vyrobil podľa vopred odsúhlaseného zadania v dohodnutom čase a rozpočte. Pravidelne komunikuje a informuje manažment spoločnosti o statuse a výsledkoch.

TRI DÔVODY PRE NÁKUP EŠTE DNES

BEZPEČNÝ A SPOĽAHLIVÝ HOSTING E-SHOPU NA PRVÝ ROK ZADARMO

FINANCOVANIE NA TRETINKY, ALEBO PRENÁJOM OD 59 EURO NA MESIAC

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR ZAISŤUJÚCI KVALITU A DODÁVKU WEBOVÉHO RIEŠENIA

Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať ešte dnes. Uveďte prosím Vašu otázku, prípadne požiadavku. Ozveme sa Vám v čo najkratšom čase. S pozdravom.
Tím Competence