ONLINE STRATÉGIE

Rastúci trend a popularita internetu otvára nové príležitosti pre všetky spoločnosti, ktoré chcú udržať krok s touto novou dobou. Internet marketing prináša nielen výzvy, ale aj obrovské príležitosti pre všetkých ktorí chcú zaistiť udržateľný rast a rozvoj svojho podnikateľského zámeru. Competence je profesionálna digitálna spoločnosť, ktorá svojim klientom poskytuje komplexné riešenia v oblasti internetového marketingu, s orientáciou na výsledky a návratnosť investícií. Budujeme na pevných základoch a úspechoch získaných počas viac než 20 rokov pôsobenia v odvetví FMCG a Online Marketingu.

Pri našej práci využívame osvedčené postupy a metódy obohatené o kreatívne nápady, ktoré po uvedení do praxe dôkladne monitorujeme a analyzujeme. V závislosti od dosiahnutých výsledkov jednotlivé aktivity buď dolaďujeme, alebo navrhujeme korektívne kroky až dovtedy, kým nedosiahneme požadovaný úspech.

Sme špecialisti na digitálny marketing

Webové riešenia

Web je jednou z hlavných vstupných brán do digitálneho sveta a to skutočne bez hraníc. Naše webové riešenia (webové stránky, portály a eshopy) spĺňajú tie najvyššie štandardy súčasnej doby, s dôrazom na funkčnosť a užívateľský komfort.

Výkonnostný marketing

Sme odhodlaní a kvalifikovaní maximalizovať ROI z peňazí investovaných do médií. Postaráme sa tak o On Page, ako aj Off Page SEO Vášho webového riešenia. O okamžitý výkon a výsledok sa postaráme odborným nastavením a správou PPC kampaní.

Sociálne Média

Sociálne siete zaznamenávajú meteorický rast s rastúcou popularitou Facebooku, Twitteru, YouTube a Linked In. Sú vhodné na budovanie povedomia značky, či už spoločnosti ako takej, alebo produktov. Účinný kanál pre budovanie vzťahov a reputácie.

Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať ešte dnes. Uveďte prosím Vašu otázku, prípadne požiadavku. Ozveme sa Vám v čo najkratšom čase. S pozdravom.
Tím Competence